Kulübümüzün Tanışma Toplantısı Yapıldı

Elazığ’ın bisiklet kategorisinde faaliyet gösteren ilk spor kulübü Elazığ Bisiklet Spor Kulübü, sporcu adaylarıyla tanışma toplantısını yaptı.

Şehrimizin bisiklet sporunda adını duyurmak ve uzun vadeli bir bisiklet sporu altyapısını kurmak amacıyla yola çıkan kulübümüz, sporcuları ve sporcuların aileleri ile bir araya geldi. Yakup Kılıç Spor Salonu’nda bulunan seminer salonunda gerçekleştirilen toplantıda, kulübümüzün yönetimi, faaliyetleri ve 2018 yarış takvimi hakkında bilgiler verildi.

Kulüp yönetim ve denetim kurullarının kısa tanıtımıyla başlayan toplantıda konuşan kulüp başkanı Sami Yıldırım, kulüp olarak önceliğimizin genç sporcularının eğitim hayatları olduğunu, spor ve eğitimin birlikte yürümesi gerektiğini, birindeki başarının diğerini destekleyeceğini belirtti. Bu konuda genç sporcuların aileleri ile sürekli iletişim halinde kalma taraftarı olduğunu belirten Yıldırım, sporcuların eğitim hayatlarının yanı sıra sorumluluklarını bilen bireyler olmaları için uğraşacaklarını belirtti.

Daha sonra söz alan başkan yardımcısı Murat Bahçeci, lisans işlemleri hakkında gerekli bilgileri paylaştı. Çeşitli ikramların ardından toplantı sona erdi.

One thought on “Kulübümüzün Tanışma Toplantısı Yapıldı”

  1. çok güzel ve başarılı işlere imza atıyorsunuz. Elazığ için yaptığınız bu tür etkinlikler vs gerçekten örnek olacaktır diye düşünüyorum. Tüm bisiklet seven ve sporcu arkadaşlara başarılar dilerim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir