Uluslararası Salcano Gaziantep MTB CUP Dağ Bisikleti Yarışmasından Dereceyle Döndük

Kulüp olarak Türkiye Bisiklet Federasyonu takviminde yer almakta olan Gaziantep ilinde 6-7 Nisan 2019 tarihleri arasında Gaziantep Büyükşehir Belediyesi tarafından organize edilen Uluslararası Salcano Gaziantep MTB CUP dağ bisikleti yarışmasına katıldık.

28,2 KM’lik zorlu parkurda kulüp sporcularımız Genç, Elit (UCI) ve Master-30 kategorilerinde mücadele etti. Yerli ve Yabancı Milli sporcuların yer aldığı organizasyonda Uluslararası Kategori olan UCI kategorisinde yapılan yarışmalarda Elazığ’ın faal tek kulübü olarak ilk kez mücadele ettik.

Master-30 kategorisindeki yarışmada takımımız sporcusu Yusuf KARGINOĞLU yarışmayı 5. sırada tamamlayarak Şehrimizi temsilen kürsüde yerini aldı. Aynı kategoride ve resmi dağ bisikleti müsabakalarında ilk kez mücadele eden sporcumuz Halil FINDIK ise yarışmayı 6. sırada tamamladı.

Genç Kategorisinde sporcumuz Muhammed Umuthan YILDIRIM 25. olurken en zorlu rakiplerin yer aldığı Elit Kategorisinde ise sporcumuz Muhammed ÇİÇEK 32. sırada yarışmayı tamamladı.

Göstermiş oldukları başarılardan dolayı sporcularımızı tebrik ediyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir