Sponsor Olmak İstiyorum.

Değerli Sponsorlar!

Elazığ sınırlarında aynı anda çevreci bir spor ve ulaşım aracı olan bisiklet kategorisinde faaliyet gösteren ilk ve tek spor takımı olarak altyapıdan öz kaynaklarımızdan yetiştirdiğimiz ve yetiştireceğimiz kendi sporcularımızla ülke genelindeki birçok ulusal ve uluslararası resmi müsabakalarda yarışmayı hedeflemekteyiz.

Bilindiği üzere bir spor kulübünün her daim ihtiyaçları vardır. Müsabaka, malzeme, bakım, forma ve sporcu giderleri gibi giderler kaçınılmazdır. Gelir Vergisi Kanununun ilgili hükümlerine göre amatör spor kulüpleri ile yapılan sponsorluk anlaşmaları bedelinin tamamı vergilendirilmiş gelirden düşülerek şirketlere vergi muafiyeti sağlanmaktadır. Ülkemizin Ekonomik Değeri olan Şirketlerinizin çevreci bir sporu icra eden kulübümüze forma reklam sponsoru olduğu takdirde müsabakalarda prestijinizi daha olumlu yönde etkileyeceği muhakkaktır.

Bunun yanı sıra şehrimizde ve bölgemizde bisiklet sporunun lokomotifi haline gelen kulübümüzün, reklamınızı içeren lisanslı formaların şehir ve bölge genelindeki tüm sporcuların giyebileceği hazır tek forma olması da sizlere ayrıca bir katkı sağlayacaktır.

Sizler de sponsor olmak istiyorsanız aşağıdaki formu doldurarak bizlerle iletişime geçebilirsiniz.